Třebíčský Scuk

ZDE NAKUPUJEME ČERSTVÉ POTRAVINY OD FARMÁŘŮ 🚜👩‍🌾👨‍🌾 z naší krásné republiky 🇨🇿 přes 300 dodavatelů z celé republiky.
-i malým nákupem můžeš hodně podpořit české farmáře a malé rodinné farmy 🚜👩‍🌾👨‍🌾
KLIKNI NA PŘIPOJ SE KE SKUPINĚ - JE NÁS UŽ SKORO 1000 👇👇👇👇👇👇👇

  • NIC NAKUPOVAT NEMUSÍŠ, MŮŽEŠ KLIDNĚ JEN KOUKAT ale máme tu tolik dobrot že stejně neodoláš 👀
    -MŮŽEŠ NAKOUPIT 🧺 I JEN JEDNU DOBROTU - jeden sýr🧀, nebo jeden párek 🍖 nebo třeba jedno mléko 🥛 - poštovné neplatíš - to jde na Scuk
    -TIPY CO U NÁS OCHUTNAT POKUD JSI U NÁS POPRVÉ : 👉 na.scuk.cz/co-ochutnat-od-farmaru 👈
    Pokud máš FB, přidej se k nám - https://www.facebook.com/groups/scuk.vtrebici/
    Zde také najdeš tipy na nákup a další aktuality . Pokud nemáš FB - jsme dostupní na čísle 777077585 - manželka Jana Vám se vším ráda poradí a pomůže

👇👇👇👇👇👇👇
Nákup probíhá každý týden od PONDĚLÍ do NEDĚLE do 23:59 - nakupovat můžete v průběhu celého týdne na stránkách www.scuk.cz/trebic - když uděláš víc nákupů, vše přijde v jednom
Svůj nákup zaplatíš online platební kartou přímo tady na stránkách - u nás nic neplatíš
VÝDEJ je každý ČTVRTEK na ulici Jelínkova 3 kousek od hotelu Atom - stačí jít za cedulí :-)
Nákupní skupinu na Scuku jsme založili jako rodina FAJN ( Filip, Adriánek,Janička, Nikolásek) hlavně proto, protože sehnat kvalitní potraviny na jednom místě je v Třebíči zatím velmi těžké. Takže to nám i Vám chceme ulehčit :-)
Těšíme se na naše společné nákupy :-)
Vaši Organizátoři FAJN

FB
Organizátor
Filip Benda
Nakupující
946 uživatelů
Máme Facebook skupinu
Kdy a kde si nákup vyzvednete

Místo výdeje
Jelínkova 460/3, Třebíč
okr. Třebíč
Prodej končí
ne 24. 10. 23:59
Datum a čas výdeje
čt 28. 10. 16:0018:00

Nejoblíbenější výrobci & farmáři

Farma rodiny Němcovy

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co nám naše zem dává.
Naše farma klade důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu.

Farma rodiny Němcovy byla založena v roce 1990. Začala hospodařit na dvaceti hektarech půdy a s dvanácti kusy skotu. Již následující rok se farma rozšířila o nové hospodářské objekty. V současné době naše farma hospodaří na téměř sto šedesáti hektarech zemědělské půdy a v našich stájích najdete sto padesát toho nejlepšího hovězího dobytka.

Farma rodiny Němcovy patří mezi nejlepší podniky zaměřené na zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Tato krajina dává svou rozmanitostí, podhorským charakterem, řídkým osídlením a panenskou přírodou ty nejlepší podmínky pro chov skotu.

V současnosti produkujeme 400 000 l mléka ročně. Nepoužíváme krmiva GMO a naše mléko je obohacené o omega-3 mastně nenasycené kyseliny. Přijďte a využijte možnosti našich exkurzí, které pořádáme pro naše zákazníky. Můžete se tak podívat po naší farmě, jak zde hospodaříme, uvidíte naše kuřata a jejich prostředí plné prostoru pro volný pohyb. Zároveň se můžete podívat i na naše prasátka, která mají podestýlku zásadně ze slámy.

Mezi hlavní zásady farmy patří hospodařit s respektem k životnímu prostředí.

S každým zakoupeným výrobkem farmy Němcových podporujete životní pohodu jejich zvířat.

Od roku 2007 farma zpracovává mléko ve vlastní mini-mlékárně. Zabývá se převážně výrobou bílých jogurtů a sýrů. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.

Když jsme se rozhodovali na jaké skupiny mléčných výrobků se zaměřit, uvědomili jsme si, jak málo kvalitních produktů náš trh zastupují výrobky s pro-biotickými kulturami - jogurty, pro-biotické nápoje. Proto jsme se rozhodli vyrábět a dodávat na náš trh právě tyto kvalitní české výrobky. Jako doplněk k těmto produktům vyrábíme velmi kvalitní Farmářský tvaroh a sýry. Žádný z našich výrobků neobsahuje ve svém složení škrob, stabilizátor, e-čko, ani žádné další přísady nahrazující mléko, či prodlužující datum spotřeby.

Používáme výhradně kravské mléko a kultury, které jsou zapotřebí k tomu, aby z mléka byl kvalitní výrobek: jogurt (laktobacilus bulgaris), tvaroh, sýry, pro-biotický nápoj. Naši zákazníci mají možnost navštívit naši farmu a prohlédnout si její prostory. Mohou tak nahlédnout do zákulisí výroby těch nejkvalitnějších potravin.

Součástí našeho chovu je i plemeno prasat přeštických. V současné době toto plemeno prasat nemůže konkurovat moderním plemenům a jejich hybridům využívaných ve velkochovech. Pro přeštické prase je potřeba najít odpovídající využití, zejména v malochovech a ekologických chovech.

Maso přeštického černostrakatého prasete obsahuje nitrosvalový tuk. Oproti moderním plemenům, u kterých se šlechtitelé snaží dosáhnout co nejvíc libového masa, přeštické si zachovává šťavnatost a vynikající chuť vepřového. Je jemně prorostlé, na pohled se zdá jako "mramorované". Kuchaři jej nazývají "mléčné maso" a zpravidla považují za jeho hlavní výhodu, že není suché – je proto ideální pro přípravu minutek. Jeho další výhodou je, že není potřeba na pánev přidávat žádný tuk.

Kvalitu masa způsobuje především jeho prodloužená doba růstu, prasata dostávají krmnou dávku uzpůsobenou na míru a rozhodně nepoužíváme GMO krmiva.

Farma Bezdínek

Farmu Bezdínek najdete u Dolní Lutyně na Karvinsku, v těsné blízkosti chráněného území přírodní památky Niva Olše. Od roku 2018 se zde pěstuje 12 měsíců v roce vynikající, zdravá a chutná zelenina s maximálním ohledem k přírodě. Na ochranu proti chorobám a škůdcům zde používají přirozené nepřátele škůdců – užitečný hmyz a zálivka je řešena dešťovou vodou. Pro pěstování se používá organický substrát, který se po ukončení pěstební sezóny kompostuje.

Farma Bezdínek je první a jediný skleník v Česku, který má certifikovanou technologii pěstování zeleniny „BEZ PESTICIDŮ“.
Rajčata s logem „certifikováno bez pesticidů“ splňují stejné legislativní požadavky z hlediska obsahu pesticidů jako bio produkty nebo baby-food.

Naším posláním je přispívat k tomu, aby Češi jedli 12 měsíců v roce více lokálně vypěstované zeleniny nejlepší možné chuti. Proto pro Vás na Bezdínku celoročně s láskou a nadšením pěstujeme ty nejchutnější odrůdy rajčat a okurek a sbíráme je až opravdu plně dozrají.

Kde chcete začít svůj kvalitní nákup?