Výrobci a farmáři

Na Scuk.cz najdete pouze prověřené malé a střední lokální výrobce a farmáře, které s radostí podporujeme v jejich dalším rozvoji. V sortimentu najdete dle sezóny vše od ovoce a zeleniny přes maso a mléčné výrobky až po marmelády a vína nebo kávu. Pokud produkt není lokální, tak je rozhodně od ověřeného zdroje s jasným původem.

Nalezeno 237 výrobců

Farma rodiny Němcovy

Hospodaříme s respektem k přírodě


Jsme jedna z mála farem, která dává na internet videa a fotky z farmy a výrob. Máme nejširší záběr v chování hospodářských zvířat - krávy na mléko, hovězí na maso, vepřové a kuřecí maso.

160 produktů

Čerstvě utrženo

Vracíme do domácnosti čerstvou zeleninu a ovoce


Ovoce a zelenina z našich farem jsou voňavé a plné chuti, protože je necháváme skutečně dozrát. A navíc vždy čerstvé, jelikož za vámi necestují přes půl Evropy nebo z jiných kontinentů.

3 produkty

Zeleninové bedýnky

Výrobky co mají chuť a říz


Zeleninové bedýnky, balíčky se zeleninou a ovocem pro Vás připravujeme v Rumburku, který se nachází v nejsevernější části České republiky, ve Šluknovském výběžku. Zelenina a ovoce pochází pouze od českých nebo moravských pěstitelů.

55 produktů

Řeznictví a uzenářství Antonín Matek

Tradiční maso a uzeniny z Polabí


Jsme malá rodinná firma s tradicí od r. 1548 z Kostelce nad Labem, produkující kvalitní uzeniny a masné výrobky. Zakládáme si na kvalitním vepřovém a hovězím mase z Polabí, které kontrolujeme na našich vlastních jatkách. Ochutnejte naše dobroty.

39 produktů

BIO zelenina Uhříněves

Praha 22


V současné době nabízíme široký sortiment BIO zeleniny.

65 produktů

EKOFARMA BABINY

Prodej vyzrálého BIO hovězího masa , ovoce a výrobků


Ekologickým způsobem chováme v CHKO České Středohoří masný skot. Od roku 2017 provozujeme vlastní porážku a výrobnu. Svá zvířata porážíme bez stresovým způsobem a z mladých býků zpracováváme vysoce kvalitní vyzrálé hovězí maso v BIO kvalitě.

45 produktů

Mlékárna Latteria di Antonio

Říčanská mlékárna


Jsme menší rodinná firma Latteria di Antonio, která navazuje na rodinnou tradici v Itálii, jenž se zabývala a zabývá výrobou mléčných produktů a italských delikates.

28 produktů

Doubravský Dvůr

mléčná farma plná krav a také dětí, které nás navštěvují


Naše představa, že na statku se staletou historií vybudujeme malou mlékárnu a také místo, kam se lidé budou rádi vracet, se začíná pomalu naplňovat.

38 produktů

Bláhův dvůr

Mléčná farma a minimlékárna


Bláhův Dvůr je rodinná mléčná farma a minimlékárna z České Sibiře. Ve stáji je přibližně 70 krav holštýnek a krav plemene swiss brown. Díky kvalitnímu krmení a maximální péči produkujeme mléko s vysokým podílem tuku a bílkoviny vhodné pro následné…

37 produktů

František Mikoláš - Mlékárna Krhanice

Rodinná farma Krhanice


Rádi bychom Vám představili naši rodinnou farmu, která se zabývá zemědělskou činností od pěstování obilovin a pícnin až po vlastní chov hovězího dobytka. Produkujeme mléko, jehož podstatnou část zpracováváme přímo v naší mlékárně.

12 produktů

Ekofarma Černíkovice

Vlastní farma i dovoz kvalitní BIO zeleniny a ovoce


Po vystudování agronomické fakulty jsem deset let pracoval na vlastní konvenční farmě. Hospodařil jsem ve špatných půdních podmínkách a proto jsem hledal cestu jiného přístupu k pěstování zemědělských plodin. První pozemek jsem zařadil do…

64 produktů

Z Podblanicka od Matoušků

Jsme rodinná firma, zabývající se výrobou a prodejem masa a masných výrobků.


Jsme manželé Petra a Mirek Matouškovi z Vlašimi. Výrobou masných výrobků a prodejem masa se zabýváme více než 10 let. V roce 2019 jsme práci a zábavu spojili do projektu "Z Podblanicka od MATOUŠKŮ". Naše rodina poráží jatečná zvířata a vyrábí masné…

13 produktů