Komunitní farmářské tržiště

Užijte si dopravu zdarma a nakupte kvalitní a čerstvé dobroty přímo od menších lokálních farmářů za férové ceny. Díky Nákupním skupinám a jejich Organizátorům.

Na Scuk.cz nakoupíte pouze v Nákupních skupinách. Díky tomu neplatíte nic za dopravu a můžete nakoupit od několika farmářů najednou.

Nepadla vám do oka žádná Skupina? Založte si vlastní!

+

Založit
Nákupní skupinu

Jak Scuk.cz funguje?

Vyberte si Nákupní skupinu

Připojte se k Nákupní skupině, která vám nejvíce vyhovuje místem a časem výdeje. Vyberte si farmářské dobroty, na které máte chuť a zaplaťte online. Doprava je do Nákupní skupiny zdarma.

Vyzvedněte si nákup a scukněte se s ostatními

V daném termínu se pro objednávku zastavte u Organizátora své Skupiny. Při té příležitosti se můžete scuknout také s ostatními nakupujícími, kteří sdílejí stejnou vášeň pro lokální dobroty jako vy.

Vychutnejte si lokální dobroty

Od teď můžete jíst už jen kvalitní a prověřené potraviny od výrobců a farmářů ze svého okolí a užívat si pocit, že jste podpořili je samotné i lokální ekonomiku.

Naše poslání

Pomáháme lokálním výrobcům a farmářům

Fandíme těm malým a středním, kteří mají kvalitní produkty a myslíme si, že si za ně zaslouží férovou odměnu, na kterou při klasickém prodeji často nedosáhnou. U nás si cenu produktů nastaví podle vlastního uvážení a navíc je s radostí podpoříme i tím, že odvyprávíme jejich autentické příběhy a pošleme je „dál do světa”.

Zlepšujeme dostupnost kvalitních lokálních výrobků

Chceme vytvořit prostředí, které bude nakloněné nákupu i prodeji lokálních výrobků. Proto zkracujeme jejich cestu, neboť putují přímo od výrobce k zákazníkovi. Díky přímé objednávce bez dalšího prostředníka nakoupíte čerstvé a kvalitní výrobky levněji než v běžném obchodě.

Propojujeme a podporujeme vytváření komunit

Věříme, že nejen jídlo spojuje. Přinášíme koncept společných nákupů, který umožňuje výrazně snížit náklady na objednávku a vytváří okolo sebe komunitu lidí. Všichni, kdo mají rádi lokální produkty, spolu mohou být díky objednávce na Scuk.cz v kontaktu, potkat se a společně sdílet zážitky z nákupu.

Výrobci a farmáři

Prohlédnout všechny

Můžete od nich nakupovat v Nákupních skupinách, záleží pouze na Organizátorovi, které pro své nákupy vybere.

Nemléko

Skvělá alternativa živočišného mléka ♥