Výrobci a farmáři

Na Scuk.cz najdete pouze prověřené malé a střední lokální výrobce a farmáře, které s radostí podporujeme v jejich dalším rozvoji. V sortimentu najdete dle sezóny vše od ovoce a zeleniny přes maso a mléčné výrobky až po marmelády a vína nebo kávu. Pokud produkt není lokální, tak je rozhodně od ověřeného zdroje s jasným původem.

Nalezeno 166 výrobců

František Mikoláš - Mlékárna Krhanice

Rodinná farma Krhanice


Rádi bychom Vám představili naši rodinnou farmu, která se zabývá zemědělskou činností od pěstování obilovin a pícnin až po vlastní chov hovězího dobytka. Produkujeme mléko, jehož podstatnou část zpracováváme přímo v naší mlékárně.

12 produktů

Farma rodiny Němcovy

Hospodaříme s respektem k přírodě


Jsme jedna z mála farem, která dává na internet videa a fotky z farmy a výrob. Máme nejširší záběr v chování hospodářských zvířat - krávy na mléko, hovězí na maso, vepřové a kuřecí maso.

149 produktů

Zeleninové bedýnky

Výrobky co mají chuť a říz


Celou naší produkci vyrábíme , nebo připravujem v Jiřetíně pod Jedlovou, který se nachází v nejsevernější části České republiky, ve Šluknovském výběžku, v západní části CHKO Lužické hory. Zelenina a ovoce pochází od českých nebo moravských pěstitelů.

19 produktů

EKOFARMA BABINY

Prodej vyzrálého BIO hovězího masa , ovoce a výrobků


Ekologickým způsobem chováme v CHKO České Středohoří masný skot. Od roku 2017 provozujeme vlastní porážku a výrobnu. Svá zvířata porážíme bez stresovým způsobem a z mladých býků zpracováváme vysoce kvalitní vyzrálé hovězí maso v BIO kvalitě.

51 produktů

Kozín Na Samotách

Výrobky z mléka anglo-nubijských koz.


Kozín Na Samotách najdete v jihočeském kraji v okrese Jindřichův Hradec cca 3km od Nové Včelnice. Anglonubijské kozy chováme od roku 2010. Kozy jsou v kontrole užitkovosti a pod neustálým dozorem veterinárního lékaře. Máme přidělený status…

12 produktů

BIO zelenina Uhříněves

Praha 22


V současné době nabízíme široký sortiment BIO zeleniny.

49 produktů

Koláčkova řemeslná pekárna

jen mouka, voda a koření


Jsme rodinná pekárna, specializující se na výrobu 100% žitného chleba z vlastního kvasu. Pečeme také bezlepkový chléb a bezlepkový banana bread, veganské a bezlepkové muffiny, koláče bez cukru a žitné crackery. Velká část naší produkce je BIO a…

19 produktů

Bláhův dvůr

Mléčná farma a minimlékárna


Bláhův Dvůr je rodinná mléčná farma a minimlékárna z České Sibiře. Ve stáji je přibližně 70 krav holštýnek a krav plemene swiss brown. Díky kvalitnímu krmení a maximální péči produkujeme mléko s vysokým podílem tuku a bílkoviny vhodné pro následné…

32 produktů

Řeznictví a uzenářství Antonín Matek

Tradiční maso a uzeniny z Polabí


Jsme malá rodinná firma s tradicí od r. 1548 z Kostelce nad Labem, produkující kvalitní uzeniny a masné výrobky. Zakládáme si na kvalitním vepřovém a hovězím mase z Polabí, které kontrolujeme na našich vlastních jatkách. Ochutnejte naše dobroty.

32 produktů

Ekofarma Černíkovice

Vlastní farma i dovoz kvalitní BIO zeleniny a ovoce


Po vystudování agronomické fakulty jsem deset let pracoval na vlastní konvenční farmě. Hospodařil jsem ve špatných půdních podmínkách a proto jsem hledal cestu jiného přístupu k pěstování zemědělských plodin. První pozemek jsem zařadil do…

53 produktů

Stateček Na Rachačkách

Kuřata, králíci, vajíčka přímo od chovatele


Hospodaříme na 8 hektarech luk a pastvin, chováme především drůbež a králíky. Celoročně nabízíme slepičí vejce z volného chovu, křepelčí vajíčka, křepelky, selská kuřata a králíky. Sezónně pak vodní drůbež, kohoutky, slepice.

7 produktů

Mlékárna Latteria di Antonio

Říčanská mlékárna


Jsme menší rodinná firma Latteria di Antonio, která navazuje na rodinnou tradici v Itálii, jenž se zabývala a zabývá výrobou mléčných produktů a italských delikates.

21 produktů