Výrobci a farmáři

Na Scuk.cz najdete pouze prověřené malé a střední lokální výrobce a farmáře, které s radostí podporujeme v jejich dalším rozvoji. V sortimentu najdete dle sezóny vše od ovoce a zeleniny přes maso a mléčné výrobky až po marmelády a vína nebo kávu. Pokud produkt není lokální, tak je rozhodně od ověřeného zdroje s jasným původem.

Nalezeno 188 výrobců

Farma rodiny Němcovy

Hospodaříme s respektem k přírodě


Jsme jedna z mála farem, která dává na internet videa a fotky z farmy a výrob. Máme nejširší záběr v chování hospodářských zvířat - krávy na mléko, hovězí na maso, vepřové a kuřecí maso.

154 produktů

Ovocnářská farma Kareš

Kulaté, šišaté, placaté, sladké, zdravé a plné vitamínů z jižních strání na váš stůl dodáme


Ovocná farma tradicí a rodovou třešní Karešova srdcovka raná vám chce nabídnout svoje produkty .

10 produktů

Z Podblanicka bez éček

Jsme rodinná firma, zabývající se výrobou a prodejem masa a masných výrobků bez přidaných "éček".


Jsme manželé Petra a Mirek Matouškovi z Vlašimi. Výrobou masných výrobků a prodejem masa se zabýváme více než 10 let. V roce 2019 jsme práci a zábavu spojili do projektu "Z Podblanicka bez ÉČEK". Naše rodina poráží jatečná zvířata a vyrábí masné…

12 produktů

František Mikoláš - Mlékárna Krhanice

Rodinná farma Krhanice


Rádi bychom Vám představili naši rodinnou farmu, která se zabývá zemědělskou činností od pěstování obilovin a pícnin až po vlastní chov hovězího dobytka. Produkujeme mléko, jehož podstatnou část zpracováváme přímo v naší mlékárně.

12 produktů

Zeleninové bedýnky

Výrobky co mají chuť a říz


Celou naší produkci vyrábíme , nebo připravujem v Jiřetíně pod Jedlovou, který se nachází v nejsevernější části České republiky, ve Šluknovském výběžku, v západní části CHKO Lužické hory. Zelenina a ovoce pochází od českých nebo moravských pěstitelů.

54 produktů

Řeznictví a uzenářství Antonín Matek

Tradiční maso a uzeniny z Polabí


Jsme malá rodinná firma s tradicí od r. 1548 z Kostelce nad Labem, produkující kvalitní uzeniny a masné výrobky. Zakládáme si na kvalitním vepřovém a hovězím mase z Polabí, které kontrolujeme na našich vlastních jatkách. Ochutnejte naše dobroty.

34 produktů

Ekofarma Černíkovice

Vlastní farma i dovoz kvalitní BIO zeleniny a ovoce


Po vystudování agronomické fakulty jsem deset let pracoval na vlastní konvenční farmě. Hospodařil jsem ve špatných půdních podmínkách a proto jsem hledal cestu jiného přístupu k pěstování zemědělských plodin. První pozemek jsem zařadil do…

58 produktů

BIO zelenina Uhříněves

Praha 22


V současné době nabízíme široký sortiment BIO zeleniny.

47 produktů

EKOFARMA BABINY

Prodej vyzrálého BIO hovězího masa , ovoce a výrobků


Ekologickým způsobem chováme v CHKO České Středohoří masný skot. Od roku 2017 provozujeme vlastní porážku a výrobnu. Svá zvířata porážíme bez stresovým způsobem a z mladých býků zpracováváme vysoce kvalitní vyzrálé hovězí maso v BIO kvalitě.

45 produktů

Vejce a med Václav Moravec

Jenčice


Čerstvá slepičí vejce od slepiček, které mají dostatek prostoru pro volný pohyb venku i uvnitř. Krmeny jsou směsí kvalitních obilovin z vlastních polí. Mají možnost se pást na trávě. V balení je 10 kusů vajec. Náš med je od včeliček z okolí hradu…

3 produkty

Mlékárna Latteria di Antonio

Říčanská mlékárna


Jsme menší rodinná firma Latteria di Antonio, která navazuje na rodinnou tradici v Itálii, jenž se zabývala a zabývá výrobou mléčných produktů a italských delikates.

28 produktů

Pštrosí Vršek Wieder

farma, kde jsou všichni spokojeni


Chov splňuje nejpřísnější podmínky veterinární správy, je veden pod záštitou Českého svazu chovatelů pštrosů a může se pyšnit jakostní třídou číslo 1. Pštrosí Vršek Wieder má neuvěřitelně dlouhou historii, která se začala psát v roce 1993. Tato…

7 produktů