Libčice nad Vltavou

Krásný den!

Předvánoční nákup spuštěn, přesto stále ŘEŠÍME JAK SCUK PROVOZOVAT DLE SOUČASNÝCH PODMÍNEK PRO VÝDEJNÍ SKUPINY. PROSÍME TEDY O STRPENÍ, VĚŘÍME, ŽE TO BRZY ROZLOUSKNEME A DÁME VÁM VĚDĚT.

V této nákupní skupině s námi můžete nakupovat kvalitní potraviny a další produkty přímo od lokálních farmářů, zaplatit online a vyzvednout si je v Libčicích. Podobně jako na farmářských trzích nakupujete napřímo od farmářů, víte, odkud jídlo pochází, ale nemusíte se kvůli tomu trmácet na trh.

Scuk.cz funguje na principu komunitního nakupování a my - Jana s Julií zastáváme roli Organizátora společných nákupů.
Celý projekt je postavený na nákupních skupinách různě po republice, které menším farmářům zajistí větší objednávky. Díky tomu nakupujeme levněji a máme dopravu u společných závozů zdarma.

JAK TO VŠE PROBÍHÁ?

  • nákupy realizujeme každý týden
  • V PONDĚLÍ ODPOLEDNE SPOUŠTÍME NÁKUP - informujeme vás o něm mailem a na facebooku https://www.facebook.com/groups/scuk.libcice/
  • od PONDĚLÍ DO NEDĚLE (půlnoci) si můžete OBJEDNAT farmářské dobroty a za ně zaplatit ONLINE (jako na eshopech typu Rohlík, Košík apod.)
  • ve ČTVRTEK mezi 17 a 18:30 hodinou si dojdete pro nákup do výdejního místa, které máme v prostorách Mateřského centra Malina v kulturním domě ( Letecká 354). Můžeme se také domluvit na osobním předání kdykoliv během odpoledne, když nám zásilka dorazí. Protože máme rádi přírodu, zboží vám připravíme do papírových krabic, nebo tašek, které si můžete vzít domů. Budeme však rádi, když si přinesete na zboží vlastní tašky, ať přírodě ulehčíme ještě více :-)

Pokud nestíháte si nákup ve výše uvedeném čase vyzvednout, není problém si dohodnout jiný termín - dřívější nebo pozdější.

Až budete registrováni, můžete i dále sdílet možnost nákupu na scuku svým kamarádům - když jim sdělíte svůj vygenerovaný kód, můžete získat kredity na další nákupy od nás jako poděkování za získání nového zákazníka.

Tak neváhejte a vesele nakupujte!

Vaše Organizátorky Jana a Julie

SL
Organizátor
Scuk Libčice
Nakupující
142 uživatelů
Máme Facebook skupinu
Kdy a kde si nákup vyzvednete

Místo výdeje
Letecká 354, Libčice nad Vltavou

Nákup ještě není spuštěn

Organizátor této Skupiny ještě nespustil nákup. Pokud zde ještě není 30 členů, bude to tím. Pokud jste se tedy ještě ke Skupině nepřipojili, tak se připojte a dejte také o Skupině vědět ostatním.
Podívejte se na další výdejní místa v okolí

Bella Scuk

Komenského náměstí 8, Kralupy nad Vltavou
Vzdálenost
6,5 km
nakupuje se
Najít jinou Skupinu