Dubácký Scuk

Zdravím,
pokud máte rádi čerstvé potraviny, jste tu správně. Já mám ráda především čerstvé jogurty a mléko, ale ani ovoce a zeleninu není potřeba nakupovat v supermarketu s nejistým původem... Pojďme živit sebe i své děti zdravě! Navíc tím podpoříme drobné a střední místní farmáře, což má rozhodně smysl.
Zde jednoduše nakoupíte online a svůj nákup si vyzvednete na výdejním místě - tedy u mě doma na adrese Sobotice 5, Český Dub.

Nákupy běží každý týden od pondělí do nedělní půlnoci. Už nakupujeme! Dejte o Skupině vědět svým přátelům, známým a sousedům, prostě všem, kdo by si rád pochutnal. Aby to však farmářům dávalo smysl, potřebují od nás získat co největší objednávku. Přidejte se proto prosím ke Skupině, k ničemu se tím nezavazujete a můžete ji kdykoli opustit.

Těším se na naše společné nákupy (a na ty jogurty!) :-)
Vaše Organizátorka Mirka

MB
Organizátor
Mirka Bartošová
Nakupující
97 uživatelů
Máme Facebook skupinu
Kdy a kde si nákup vyzvednete

Místo výdeje
Sobotice 5, Český Dub
okr. Liberec

Tento týden ve Skupině neběží nákup

Organizátor této Skupiny si dopřává zasloužený odpočinek a tento týden nespustil nákup. Jestliže je Skupina nově založená, čekáme na prvních 30 členů potřebných ke spuštění prvního nákupu. Jakmile Organizátor spustí nákup, dáme vám vědět na e-mail, že můžete začít nakupovat.
Podívejte se na další výdejní místa v okolí

Scuk Šimonovice

Nad Potůčkem 327, Šimonovice
okr. Liberec
Vzdálenost
6,7 km
nakupuje se

Čtvrteční Scuk v Nosím tě

Hodkovická 333, Liberec
okr. Liberec
Vzdálenost
9,8 km
nakupuje se

Jo-bio Liberec čtvrtek

Železná 249/12, Liberec
okr. Liberec
Vzdálenost
12,2 km
nakupuje se
Najít jinou Skupinu