Bystřice - úterý

Tento týden nákup neběží, protože v úterý 28.9. je svátek, na čtvrtek 30.9. můžete nakupovat zde 👉 www.scuk.cz/bystrice 👈

Sleva 100,-Kč na první nákup při objednávce nad 500 s kódem „oBystr“, který platí do konce října. Při nižší hodnotě uplatníte s kódem 20% slevu.
Milí zákazníci, nákupy v této skupině vydávám každé úterý, doporučuji nakoupit raději dříve, někteří dodavatelé mají dřívější ukončení nákupu.
Máme také skupinu s výdejem ve čtvrtek 👉 www.scuk.cz/bystrice 👈, můžete proto nakupovat na dva dny v týdnu a mít vše super čerstvé, je možné být přihlášený v obou skupinách, jen mezi nimi překlikávat.

Nakupujeme zde online kvalitní a čerstvé potraviny přímo od menších českých farmářů a výrobců. Svůj nákup si vyzvednete v úterý v Mandalce, kde je malý bezobalový obchůdek a prostor kde masíruji - www.mandalka.cz
Doprava je vždy zdarma a výše objednávky není nijak limitovaná, můžete nakupovat několikrát za týden, objednávky se sloučí.
VÝDEJ - čas výdeje je pouze orientační, jakmile mám nákupy připravené, posílám SMS a vy si můžete hned nákup vyzvednout, většinou kolem 13,00 hod.
Po dohodě je možné si nákup vyzvednout dříve i později.

A o čem jsou nákupy na Scuku? Znamená to nakupovat udržitelněji, neplýtvat jídlem, rozmýšlet nad každým nákupem. Je to povědomí o tom, kdo potravinu vypěstoval, za jakých podmínek a jak se k nám dostala. Pomalé nákupy na Scuku jsou také o setkávání lidí, je to vykročení z běžné supermarketové anonymity 🙂

Nezapomeňte se také připojit k FB skupině a sledujte tam aktuální novinky a oznámení.
Těším se na setkávání s Vámi, Jana

Organizátor
Jana Austová
Nakupující
100 uživatelů
Máme Facebook skupinu
Kdy a kde si nákup vyzvednete

Místo výdeje
Doktora Edvarda Beneše 35, Bystřice
okr. Benešov

Tento týden ve Skupině neběží nákup

Organizátor této Skupiny si dopřává zasloužený odpočinek a tento týden nespustil nákup. Jestliže je Skupina nově založená, čekáme na prvních 30 členů potřebných ke spuštění prvního nákupu. Jakmile Organizátor spustí nákup, dáme vám vědět na e-mail, že můžete začít nakupovat.
Podívejte se na další výdejní místa v okolí

Bystřice - čtvrtek

Doktora Edvarda Beneše 35, Bystřice
okr. Benešov
Vzdálenost
méně než 100 m
nakupuje se

Lokální potraviny Benešovsko - čtvrtek

Hráského 1913, Benešov
okr. Benešov
Vzdálenost
5,3 km
nakupuje se

Lokální potraviny Benešovsko - úterý

Hráského 1913, Benešov
okr. Benešov
Vzdálenost
5,3 km
Najít jinou Skupinu