Z Podblanicka bez éček

Jsme rodinná firma, zabývající se výrobou a prodejem masa a masných výrobků bez přidaných "éček".

Jsme manželé Petra a Mirek Matouškovi z Vlašimi. Výrobou masných výrobků a prodejem masa se zabýváme více než 10 let. V roce 2019 jsme práci a zábavu spojili do projektu "Z Podblanicka bez ÉČEK".

Naše rodina poráží jatečná zvířata a vyrábí masné výrobky již více než 100 let. V posledních 20 letech v nově vybudované provozovně v obci Kondrac (jatky, bourárna, masná výroba) a právě tam oba dva pracujeme. Na jatkách jsme na vlastní oči viděli, že kvalita, stáří, plemeno atd. jatečných zvířat výrazně ovlivňuje kvalitu masa. V běžné tržní síti je obtížné výjimečnou produkci odlišit od té běžné a právě proto nás zaujal projekt SCUK, kde je možné ji nabídnout a prodat. V případě masa se jedná o kvalitní jatečná zvířata z menších chovů v regionu a v případě masných výrobků o produkci, kde jsme si sami vybrali vhodné maso a suroviny k výrobě - a to vše bez chemie.

Snažíme se, aby naše výrobky i při vynechání konzervantů, stabilizátorů a dalších "É" pomocníků byly zdravotně nezávadné, chutné a vzhledově pěkné.

Tak je vyzkoušejte, ať víme jestli se nám to daří! :-)

Staňte se Organizátorem společných nákupů a založte si Nákupní skupinu

Hledáme nadšence, kteří lokální dobroty rozšíří do svého okolí. Pomůžete nám?

jako Organizátor společných nákupů získáte 7,5 % z hodnoty každé objednávky

díky společné objednávce nakoupíte za férové ceny a získáte dopravu zdarma