S CHUTÍ ŽATEC

Vítám vás v nákupní skupině S chutí Žatec. Společně se pokusíme dostat i k nám více kvalitních potravin přímo od farmářů. Nabídka se bude postupně utvářet podle vašeho zájmu, budu se snažit být co nejblíže vašim požadavkům. Princip společného nakupování je vlastně strašně jednoduchý.

  1. Připojte se do nákupní skupiny S chutí Žatec - tím budete vědět, jaké výrobky si můžete aktuálně koupit. Prostě a jednoduše - co je aktuálně na krámě.
  2. Vyberte potraviny, bez kterých nemůžete být, které nutně potřebujete ochutnat nebo které vás lákají. Přidejte si je do nákupního košíku.
  3. Zaplaťte objednávku online.
  4. Vyzvedněte si svůj nákup na určeném místě.

No a to je vážně celé. Prostě budeme společně těžit z toho, že když se nás více spojí, tak můžeme mít dopravu zdarma. Vaše nákupy vydávám vždy ve čtvrtek jednou za 14 dní v určenou hodinu ve Dvoře U svatého Jakuba, Jakubská 661 v Žatci.

Přidejte se a s chutí do toho!

Organizátor
Barbora Hájková
Nakupující
348 uživatelů
Sledovat skupinu na FB
Kdy a kde si jídlo vyzvednete

Místo výdeje
Jakubská 661, Žatec

Nákup ještě není spuštěn

Organizátor této Skupiny ještě nespustil nákup. Pokud zde ještě není 30 členů, bude to tím. Pokud jste se tedy ještě ke Skupině nepřipojili, tak se připojte a dejte také o Skupině vědět ostatním.
Podívejte se na další výdejní místa v okolí
Najít jinou Skupinu