Alternativa ke klasickému nakupování

Naší vizí je svět, ve kterém budou lokální výrobky a suroviny dostupné každému. Potraviny nebudou muset cestovat přes celou republiku a několik prostředníků. Poputují od výrobce přímo k zákazníkovi bez zbytečných vedlejších nákladů.

Naše poslání

Pomáháme lokálním výrobcům a farmářům

Fandíme těm malým a středním, kteří mají kvalitní produkty a myslíme si, že si za ně zaslouží férovou odměnu, na kterou při klasickém prodeji často nedosáhnou. U nás si cenu produktů nastaví podle vlastního uvážení a navíc je s radostí podpoříme i tím, že odvyprávíme jejich autentické příběhy a pošleme je dál do světa.

Podporujeme lokální ekonomiku a udržitelnost

Chceme podporovat místní udržitelné hospodaření. Snažíme se o hyperlokálnost - lidé nakoupí od výrobců ve svém regionu. Nejenže tak budou konzumovat dobré lokální výrobky, ale peníze, za které nakoupí, poputují přímo do místa, odkud vzešly.

Zlepšujeme dostupnost kvalitních lokálních výrobků

Chceme vytvořit prostředí, které bude nakloněné nákupu i prodeji lokálních výrobků. Proto zkracujeme jejich cestu, neboť putují přímo od výrobce k zákazníkovi. Díky přímé objednávce bez dalšího prostředníka nakoupíte čerstvé a kvalitní výrobky levněji než v běžném obchodě.

Propojujeme a umožňujeme vytváření komunit

Věříme, že nejen jídlo spojuje. Přinášíme koncept společných nákupů, který umožňuje výrazně snížit náklady na objednávku a vytváří okolo sebe komunitu lidí. Všichni, kdo mají rádi lokální produkty, spolu mohou být díky objednávce na Scuk.cz v kontaktu, potkat se a společně sdílet zážitky z nákupu.

Poznejte nás

Zatím to táhneme v šesti. Kamil přišel s nápadem a podařilo se mu rozjet pilotní fázi, získat peníze na rozjezd a domluvit přesun na Scuk.cz. Ani teď ale nelení a objíždí výrobce, domlouvá spolupráce a na všechno dohlíží. Lukáš a Kuba se starají o to, aby technicky všechno fungovalo, jak má. Tereza se věnuje marketingu. Nákupní skupiny a jejich Organizátory má na starosti Martin. Soňa si s vámi ráda povídá na naší lince zákaznické péče.

Kontaktujte nás

Máte dotaz k fungování Scuk.cz? Chtěli byste si otevřít vlastní Nákupní skupinu? Nebo byste rádi na Scuku prodávali, ale potřebujete poradit? Napište nám e‑mail, nebo volejte kdykoli: 730 561 360 (v noci ale většinou spíme).

Pro zákazníky

zakaznici@scuk.cz

Pro Organizátory společných nákupů

organizatori@scuk.cz

Pro výrobce

vyrobci@scuk.cz

Chcete kontaktovat někoho z týmu konkrétně?

Kamil

Ten, co tomu šéfuje /CEO/

kamil@scuk.cz
737 279 418

Na Kamila se obracejte, pokud chcete navázat partnerství či nás podpořit.

Tereza

Ta, co se věnuje marketingu

tereza@scuk.cz
608 999 992

Na Terezu se obracejte, pokud máte zájem o marketingovou spolupráci.

Soňa

Ta, co se stará o zákazníky

sona@scuk.cz
730 561 360

Na Soňu se obracejte, pokud jste farmář, výrobce či Organizátor a nevíte si rady nebo jste (ne)spokojený zákazník.

Martin

Ten, co se stará o Organizátory

martin@scuk.cz
776 866 678

Na Martina se obracejte, pokud byste si chtěli založit Nákupní skupinu nebo máte svkělý tip na místo pro scukávání.