Scuk Křečkov

Ráda bych zde přivítala všechny zájemce o nakupování kvalitních potravin a výrobků od farmářů!

Jmenuji se Pavlína a protože chci nakupovat kvalitní potraviny, rozhodla jsem se připojit k projektu Scuk.cz jako Organizátor farmářských nákupů. Kvalitu potravin jsem začala více řešit hlavně kvůli dětem a začala se více zajímat o složení a původ. Jsem zastánce myšlenky základních, skutečných potravin a když je to jen trochu možné, tak lokálních a v Bio kvalitě. Právě proto mě tento projekt oslovil a rozhodla jsem se založit na Scuku Nákupní skupinu Křečkov, kde spolu se mnou můžete nakupovat online každý týden kvalitní a čerstvé potraviny přímo od menších lokálních farmářů za férové ceny přes Scuk.cz.
Nakoupíte a zaplatíte online na.scuk.cz/kreckov a svůj nákup si vyzvednete na adrese Křečkov 169. Nákup poběží vždy od čtvrtka do středeční půlnoci. Výdej proběhne v pondělí.
Podpořte spolu se mnou lokální farmáře a udělejte si radost dobrým jídlem z kvalitních surovin. ♥️
Scukneme se při výdeji, budu se na vás těšit. 😊
Vaše organizátorka Pavlína

PS
Organizátor
Pavlína Soóky
Nakupující
46 uživatelů
Máme Facebook skupinu
Kdy a kde si nákup vyzvednete

Místo výdeje
Křečkov 169
Prodej končí
ne 20. 9. 23:59
Datum a čas výdeje
út 22. 9. 17:0019:00

Jak to u nás funguje?

Připojte se do Nákupní skupiny

Nakupte online v Nákupní skupině

Vyzvedněte si nákup na výdejním místě

Vychutnejte si lokální dobroty

Nejoblíbenější výrobci & farmáři

Farma rodiny Němcovy

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co nám naše zem dává.
Naše farma klade důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu.

Farma rodiny Němcovy byla založena v roce 1990. Začala hospodařit na dvaceti hektarech půdy a s dvanácti kusy skotu. Již následující rok se farma rozšířila o nové hospodářské objekty. V současné době naše farma hospodaří na téměř sto šedesáti hektarech zemědělské půdy a v našich stájích najdete sto padesát toho nejlepšího hovězího dobytka.

Farma rodiny Němcovy patří mezi nejlepší podniky zaměřené na zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Tato krajina dává svou rozmanitostí, podhorským charakterem, řídkým osídlením a panenskou přírodou ty nejlepší podmínky pro chov skotu.

V současnosti produkujeme 400 000 l mléka ročně. Nepoužíváme krmiva GMO a naše mléko je obohacené o omega-3 mastně nenasycené kyseliny. Přijďte a využijte možnosti našich exkurzí, které pořádáme pro naše zákazníky. Můžete se tak podívat po naší farmě, jak zde hospodaříme, uvidíte naše kuřata a jejich prostředí plné prostoru pro volný pohyb. Zároveň se můžete podívat i na naše prasátka, která mají podestýlku zásadně ze slámy.

Mezi hlavní zásady farmy patří hospodařit s respektem k životnímu prostředí.

S každým zakoupeným výrobkem farmy Němcových podporujete životní pohodu jejich zvířat.

Od roku 2007 farma zpracovává mléko ve vlastní mini-mlékárně. Zabývá se převážně výrobou bílých jogurtů a sýrů. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.

Když jsme se rozhodovali na jaké skupiny mléčných výrobků se zaměřit, uvědomili jsme si, jak málo kvalitních produktů náš trh zastupují výrobky s pro-biotickými kulturami - jogurty, pro-biotické nápoje. Proto jsme se rozhodli vyrábět a dodávat na náš trh právě tyto kvalitní české výrobky. Jako doplněk k těmto produktům vyrábíme velmi kvalitní Farmářský tvaroh a sýry. Žádný z našich výrobků neobsahuje ve svém složení škrob, stabilizátor, e-čko, ani žádné další přísady nahrazující mléko, či prodlužující datum spotřeby.

Používáme výhradně kravské mléko a kultury, které jsou zapotřebí k tomu, aby z mléka byl kvalitní výrobek: jogurt (laktobacilus bulgaris), tvaroh, sýry, pro-biotický nápoj. Naši zákazníci mají možnost navštívit naši farmu a prohlédnout si její prostory. Mohou tak nahlédnout do zákulisí výroby těch nejkvalitnějších potravin.

Součástí našeho chovu je i plemeno prasat přeštických. V současné době toto plemeno prasat nemůže konkurovat moderním plemenům a jejich hybridům využívaných ve velkochovech. Pro přeštické prase je potřeba najít odpovídající využití, zejména v malochovech a ekologických chovech.

Maso přeštického černostrakatého prasete obsahuje nitrosvalový tuk. Oproti moderním plemenům, u kterých se šlechtitelé snaží dosáhnout co nejvíc libového masa, přeštické si zachovává šťavnatost a vynikající chuť vepřového. Je jemně prorostlé, na pohled se zdá jako "mramorované". Kuchaři jej nazývají "mléčné maso" a zpravidla považují za jeho hlavní výhodu, že není suché – je proto ideální pro přípravu minutek. Jeho další výhodou je, že není potřeba na pánev přidávat žádný tuk.

Kvalitu masa způsobuje především jeho prodloužená doba růstu, prasata dostávají krmnou dávku uzpůsobenou na míru a rozhodně nepoužíváme GMO krmiva.

Farma Hrdlička

Počátek firmy se datuje rokem 1992 a navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. V současné době se na chodu farmy podílí již čtvrtá generace. Obhospodařujeme 120 ha půdy. Naše farma je speciálně zaměřena na pěstování brambor, cibule, česneku, okurek, rajčat, paprik, kapusty, květáku, kedluben, brokolice a i jiných druhů zeleniny a ovoce.

Dodáváme zeleninu na farmářské trhy, prodáváme stánkařům a nabízíme prodej zeleniny ze dvora, kde máme otevřeno denně. Nově si naši zeleninu můžete koupit také zde na Scuk.cz.

Máme trvalý zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní a cenově dostupnou zeleninu a ovoce. Stále zlepšujeme a rozšiřujeme své služby. Působíme především v Severočeském a Středočeském kraji.

Zelenina Hrdlička, to je prostě jednička!

Na Scuk.cz je zboží prodáváno z důvodu zjednodušení administrace pro Farmu Hrdlička pod prodejcem Lokalmarket s.r.o., který je provozovatelem portálu Scuk.cz.

Kde chcete začít svůj kvalitní nákup?