Recenze podniku
Dish

marteska
4/5

Prostředí/Personál/Kvalita: 4/4/5
Sepsala marteska z 3 návštěv
Napsáno 27. prosinec 2012

Vysoce sofistikované hamburgery v sympaticky neformálním prostředí s příjemnou a rychlou obsluhou.

Máte dojem, že vás na hamburgeru nemá už vůbec co překvapit? Kvalitní maso a dobrá houska, fajn, ale zcela očekávatelný zážitek? V tom případě musíte zkusit hamburgery 2. generace v restauraci Dish. Po dvou návštěvách a ochutnání tří zástupců z běžné nabídky a jednoho speciálu jsem došla k názoru, že se tento podnik zařadí mezi moje největší oblíbence. Důvody k dalším návštěvám Dishe a jeho doporučení kamarádům a známým jsou následující:

  1. Dotaženost a sladěnost chutí: Kvalitní pečivo a dobře vybrané i skvěle připravené maso dávají nutný základ, bez nějž by další ,,fikanosti” nedávaly smysl. Ty považuji v dnešní době za podmínku nutnou. V Dishi si však pohrávají s vytažením základu do neuvěřitelných kompozic. Stačí si na webu najít složení jednotlivých typů a hned dostanete chuť na všechny. Mě zatím nejvíce ,,odlovil” hamburger s kančím masem a šípkovou omáčkou. Velké množství zkaramelizovné cibule, šípkovka a maso dohromady byly skutečně vrcholným zážitkem.

  2. Komfort při jídle Houska je měkká, lze ji dobře zformovat do rukou, náplně je tak akorát, aby moc nepadala kam nemá a člověk si tak může jídlo opravdu vychutnat. Je vidět, že nad tím někdo přemýšlel.

  3. Velikost porcí Nečekejte, že vás budou omračovat rozměry XXL. Hamburger má velikost tak akorát k nasycení, rozhodně ne k přejedení. 120 g masa a k tomu adekvátní pečivo naprosto stačí. Na oběd si sem tak může zajít i člověk, který si hlídá váhu. Jestliže si nedá hranolky a dezert, jeho oběd bude mít kvalifikovaným odhadem plus minus 2 000 kJ, což je více než přijatelné. Ten, který naopak žádnou váhu neřeší, bude mít v žaludku místo na doplnění o skvělé hranolky a některou z vyladěných omáček.

  4. Vodovoda V Dishi naprosto elegantně vyřešili problém s vodou z kohoutku. Za 12 Kč dostanete na stůl pěknou 750 ml láhev s vodovodou, která může být buď podle přání sycená nebo nesycená. Žádné balené vody v nabídce nenajdete!

  5. Cena Návětěva restaurace Dish nikoho nezruinuje. Přestože by se mohly zdát hamburgery samotné na trochu vyšší cenové úrovni, nejsou tu různé ,,blboviny”, které pak způsobí nemilé překvapení v celkovém účtu. Osobně ráda vždy zaplatím za kvalitní suroviny a jídlo, se kterým si někdo dal práci, nerada za něco, co jen bylo převezeno z místa na místo bez jakékoli přidané hodnoty. Kdy už tohle pochopí více majitelů restaurací?

  6.  

Sepsáno na základě návštěv

4/5
7. únor 2015
4/5
10. červenec 2013
4/5
27. prosinec 2012


Scuk blog

Milujete sýry? Festival Pravá chuť Dolce Vita přijel do Prahy!

12. říjen 2016

Kam na business snídani? 9 perfektních míst na schůzky

25. duben 2016

Dubnové Scuk Očko - budoucí i právě otevřené podniky

6. duben 2016