Recenze podniku
Vietnamský bufet

Michala
3/5

Prostředí/Personál/Kvalita: 2/3/4
Sepsala Michala z 4 návštěv
Naposledy upraveno 4. leden 2014

Vypravit se do bufetu v tržnici je určitě dobrodružné, ale poměr cena/výkon je zde fajn, zvlášť když pracujete v Holešovicích, kde jinak není moc kam na dobrý oběd.

Když mi kamarádka řekla o „vietnamské restauraci" v holešovické tržnici, kde to je "strašně dobré a levné, i když ošklivé, a nedá se najít“, byla jsem hodně zvědavá. Skutečnost ovšem jako vždycky předčila očekávání – jídlo bylo lepší, než jsem čekala, prostředí horší a bloudím tu stále. (Upozorňuji, že moje hodnocení se týká jen nabídky vietnamských jídel, všechna stojí do 100 Kč.)

Tenhle bufet totiž není žádná restaurace, ale obyčejný bufáček s pěti dlouhými stoly, to vše uprostřed stánků s oblečením. Občas si někdo kolem vás zapálí a téměř jistě budou během vašeho jídla vyřvávat reklamy na všechny možné služby, které tržnice nabízí. Proč sem tedy sakra všichni chodí?

Protože tu mají dobré pho v Praze – tahle vietnamská polévka je tu krásně voňavá, plná bylinek a masa. Pozor, že pho je považováno za hlavní jídlo a opravdu je hodně vydatné.

Obvykle si ale dávám křupavé kousky vepřového bun cha, k němuž dostanete nálož nudlí (obvykle bohužel slepených) a sladkokyselou omáčku, do které si nudle namáčíte, nebo je do ní rovnou naházíte:).

Druhou mojí volbou je pak hovězí bun nem – v misce dostanete plno nudlí, bylinek a masa, navrchu pak se zlatavou cibulkou a arašídy, naspodu s onou báječnou sladkokyselou omáčkou. Nezapomeňte promíchat!

Dobré jsou i zdejší závitky, ale v mém žebříčku se i přesto krčí až na posledním místě. Konkurence je silná.

Sepsáno na základě návštěv

3/5
1. červenec 2014
3/5
3. duben 2014
3/5
28. září 2013
3/5
28. leden 2010


Scuk blog

Co si trochu osladit život nebo jarní smoothie? 🍓Zkuste to třeba...

22. březen 2018

Ochutnejte čerstvé těstoviny od Pasta Fresca 🍝👌 Link v biu...

21. březen 2018

Právě začínáme oslovovat blogery, foodies a jiné nadšence do...

19. březen 2018