Recenze podniku
Meat & Greet

Kvíčala
4/5

Prostředí/Personál/Kvalita: 4/4/4
Sepsala Kvíčala z 1 návštěvy
Napsáno 21. říjen 2015

V Meat & Greet se to prostě sešlo – dobrá lokalita, upravené prostředí, Matuška na čepu, středně propečené maso a šlapající servis.

Prostředí přesně tak, jak to mám ráda – jednoduché, střízlivé, rovné tvary, dřevo, volný prostor, velká okna. Černá stěna s velikou barevnou kresbou vrstev burgeru. Čisté a příjemné.

Začali jsme zostra – jako předkrm jsme vybrali naše oblíbené plněné papričky jalapeño. Dostali jsme sice varování, že jsou hodně pálivé, ale jako huby plechové jsme nad tím mávli rukou. Papričky byly udělané opravdu jen zlehka, byly ještě napůl křupavé. Doplňovala je bylinková smetanová salsa. Ale co vám budu povídat – v životě jsem nejedla pálivější jalapeño. K tomu byly nadstandardně velké. Místo přetahování o třetí lichou jsme se decentně přetahovali o tu menší polovinu. Každopádně ale byly tak dobré, že bych do nich – se slzami v očích – šla znovu.

Sotva jsme vydechli, už jsme měli na stole burgery. U obou můžu pochválit dorůžova připravené hovězí maso a zlehka opečenou housku. Na té oceňuji, že mě vůbec nerušila – decentně držela celé jídlo pohromadě, ale nebyla nijak výrazná, abych si uvědomovala, že ji jím. Burger Campania je s bazalkovo-petrželovým pestem a právě sladká petržel je asi nejvýraznější chutí. Doplňuje ji sýr scamorza a čerstvý špenát s rukolou. V “Crispy BBQ” křupe vypečená slanina a zlatá cibulka doplněná chilli cheddarem /ten už ale po předkrmu nebyl pikantní ;)/ V nabídce jsou ale i vepřové, kuřecí a vege burgery.

U domácích hranolek si můžete vybrat mezi klasickými a steakovými, což jsou jen širší klasické – naštěstí bez obvyklých nesmyslných kořenících posypek. Nabídku doplňují i sladké brambory. Z omáček jsme vybrali netradiční křenovou, ale zaujala mě i dýňová. Budu se muset vrátit pro ochutnání.

Obsluha fungovala dobře, objednávky na sebe navazovaly, mohli jsme se bez problémů doptat a na konci i poklábosit o těch papričkách.

Sepsáno na základě návštěv

4/5
9. říjen 2015


Scuk blog

Co si trochu osladit život nebo jarní smoothie? 🍓Zkuste to třeba...

22. březen 2018

Ochutnejte čerstvé těstoviny od Pasta Fresca 🍝👌 Link v biu...

21. březen 2018

Právě začínáme oslovovat blogery, foodies a jiné nadšence do...

19. březen 2018