Recenze podniku
Zastávka

Kavalerista_Tom
4/5

Prostředí/Personál/Kvalita: 5/4/4
Sepsal Kavalerista_Tom z 1 návštěvy
Napsáno 29. duben 2010

Ideální místo pro snídaně. Když budete mít štěstí, tak si i sednete a dostanete pár dobrot, které jinde k nalezení nejsou. A jako bonus úsměvy milé obsluhy.

Snídaně v Zastávce je pro mě vždy příjemným zážitkem, člověk sice musí opustit centrum Brna, ale nelituje.

Zastávka je podnik, který svou atmosférou přímo vybízí k línému sezení a rozjímání. Rozměry jsou maličké, interiér nás přesune kamsi na francouzský venkov, obsluha se mile usmívá.

Kromě běžného pečiva nabízí navíc domácí zázvorovou limonádu, asi nejzázvorovější věc v Brně, sirupem vskutku nešetří, jen kousky čerstvého zázvoru se ve sklenici objevují čím dál méně často. Když budete mít opravdu štěstí, tak si můžete pochutnat i na domácích sušenkách – úžasně vláčné, kypré, kořeněné (zpravidla skořicí, či anýzem). Vskutku jiný level cookies. Bohužel už jsem na ně velmi dlouho nenatrefil, bývají rychle vykoupené. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani zdejší bagety, v kterých najdete poctivé čerstvé suroviny.

Ostatní sortiment je upečený s fortelem Zastávce vlastní, nedá se mu nic zásadního vytknout. Kávu umí udělat obstojně, od začátku se zvláště u mléčné pěny dost zlepšili, takže ani tím si dojem nekazí.

Na závěr přihřeju polívčičku našemu blogu; report Kavalérie od slečny Barbory: http://kavalerie.blogspot.com/2009/11/kavarna-zastavka-nova-dimenze-cekani-na.html

Sepsáno na základě návštěv

4/5
29. duben 2010


Scuk blog

Milujete sýry? Festival Pravá chuť Dolce Vita přijel do Prahy!

12. říjen 2016

Kam na business snídani? 9 perfektních míst na schůzky

25. duben 2016

Dubnové Scuk Očko - budoucí i právě otevřené podniky

6. duben 2016