Přidejte se!

Zaregistrujte se na Scuku, má to samé výhody! :)

Po registraci se stanete naším váženým návštěvníkem (tak vám budeme oficiálně říkat). Díky tomu si budete moci vytvářet seznam podniků, které byste chtěli navštívit, a také si “srdíčkovat” svoje oblíbence.

Ke každému navštívenému podniku můžete také přidat tzv. návštěvu - doplněnou spokojeným nebo zamračeným smajlíkem - a vést si tak svůj “jídelní deník”. Tyto vaše návštěvy mohou být veřejné pro ostatní, stačí si svůj Scuk účet propojit s Facebookem nebo Google+ a splnit určitou minimální aktivitu. Proč je to nutné? Aby byly veřejné návštěvy důvěryhodnější pro další jedlíky.

Registrujte se zde, těšíme se na vás!

Jak se stanu recenzentem Scuku?
Být návštěvníkem vám nestačí a chtěli byste postoupit o úroveň výš, na pozici recenzenta? Pokud na Scuku jako návštěvník dosáhnete určité aktivity, přijde vám automaticky e-mail s podrobnostmi, jak na to. Tajemné jako hrad v Karpatech. :)

Pro provozovatele:

Jak na Scuk přidám svůj podnik?
Jste z podniku, který na Scuku chybí? Napište nám na info@scuk.cz, v čem je váš podnik zajímavý. My tip předáme našim recenzentům a pak už bude jen na nich, zda se vás rozhodnou na Scuku doporučit.

Jak můžu vylepšit profil svého podniku?
Pošlete nám fotografie z vašeho podniku na adresu info@scuk.cz. Nejlépe se nám hodí fotografie interiéru nebo nabízeného jídla, ke kterým nám dáte souhlas s využitím na Scuku. Zaslané fotografie přidáme do vašeho profilu.

Je možné zaplatit si inzerci nebo zviditelnění pro můj podnik?
Ne. Scuk je jako jeden z mála průvodců na světě nezávislý na inzerci podniků. Inzerci podniků z našeho katalogu nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.


Scuk blog

Co si trochu osladit život nebo jarní smoothie? 🍓Zkuste to třeba...

22. březen 2018

Ochutnejte čerstvé těstoviny od Pasta Fresca 🍝👌 Link v biu...

21. březen 2018

Právě začínáme oslovovat blogery, foodies a jiné nadšence do...

19. březen 2018