O Scuku

Scuk je průvodce po místech, kde se dobře jí a nakupuje. A zároveň projekt pana Cuketky.

Etický kodex Scuku
Provozovatel a podmínky užívání

Scuku můžete věřit
Nežijeme z peněz podniků, které vám doporučujeme. K hodnocení na Scuku navíc nepouštíme lidi pracující v gastronomii.

Scuk ukazuje jen dobré podniky
Katalogů je na internetu hromada, ale o tom, v kterém podniku nevyhodíte peníze oknem, vám neřeknou vůbec nic. Na Scuku vám doporučíme jen ty, které obstály u našich recenzentů.

Scuk tvoří lidé z masa a kostí
Naši hodnotitelé nejsou anonymní lidé. Na Scuku známe jejich totožnost, jejich hodnocení je podloženo recenzemi a můžete si ho kdykoliv dohledat.

Každá recenze vzniká na základě osobní návštěvy. Vážený průměr hodnocení se skládá z hodnocení prostředí, servisu a kvality na následující škále od 1 (příšerné) do 5 (perfektní). Každý recenzent může svou recenzi průběžně upravit, aktualizovat hodnocení nebo potvrdit návštěvou. Recenzenti se zároveň zavazují k dodržování etického kodexu.

Scuk je pro každého
I když o doporučení podniku rozhodují výhradně naši recenzenti, zapojit se může každý. Stačí se zaregistrovat, abyste si mohli vytvářet seznam podniků k navštívení nebo k podnikům přidávat návštěvy doplněné spokojeným nebo zamračeným smajlíkem.

Návštěvy jsou doplňkem k recenzím a nezasahují do hodnocení podniku na Scuku. Pomáhají nám ale měřit náladu a první dojmy z podniků i tam kde chybí doporučení Scuku.

Scuk není jen restaurační průvodce
Známe dobré řezníky, pekaře, cukráře i zelináře — restaurace jsou jen střípkem na celkové mapě dobrot. Vždyť přece říkáme, že mapujeme místa, kde se dobře jí a nakupuje.

Scuk není pro snoby
Že je dobré jídlo doménou nablýskaných restaurací a luxusních obchodů ve velkých městech? Velký omyl! Zašitá hospůdka na vesnici. Poctivý uzenář na malém městě. Ovozel, kam můžete poslat svoji babičku. Dobře jíst a nakupovat není otázkou peněz. Určitě ne tolik, jak se většina lidí domnívá.


Scuk blog

Milujete sýry? Festival Pravá chuť Dolce Vita přijel do Prahy!

12. říjen 2016

Kam na business snídani? 9 perfektních míst na schůzky

25. duben 2016

Dubnové Scuk Očko - budoucí i právě otevřené podniky

6. duben 2016