O Scuku

Scuk je průvodce po místech, kde se dobře jí a nakupuje. A zároveň projekt pana Cuketky.

Etický kodex Scuku
Provozovatel a podmínky užívání

Scuku můžete věřit
Nežijeme z peněz podniků, které vám doporučujeme. K hodnocení na Scuku navíc nepouštíme lidi pracující v gastronomii.

Scuk ukazuje jen dobré podniky
Katalogů je na internetu hromada, ale o tom, v kterém podniku nevyhodíte peníze oknem, vám neřeknou vůbec nic. Na Scuku vám doporučíme jen ty, které obstály u našich recenzentů.

Scuk tvoří lidé z masa a kostí
Naši hodnotitelé nejsou anonymní lidé. Na Scuku známe jejich totožnost, jejich hodnocení je podloženo recenzemi a můžete si ho kdykoliv dohledat.

Každá recenze vzniká na základě osobní návštěvy. Vážený průměr hodnocení se skládá z hodnocení prostředí, servisu a kvality na následující škále od 1 (příšerné) do 5 (perfektní). Každý recenzent může svou recenzi průběžně upravit, aktualizovat hodnocení nebo potvrdit návštěvou. Recenzenti se zároveň zavazují k dodržování etického kodexu.

Scuk je pro každého
I když o doporučení podniku rozhodují výhradně naši recenzenti, zapojit se může každý. Stačí se zaregistrovat, abyste si mohli vytvářet seznam podniků k navštívení nebo k podnikům přidávat návštěvy doplněné spokojeným nebo zamračeným smajlíkem.

Návštěvy jsou doplňkem k recenzím a nezasahují do hodnocení podniku na Scuku. Pomáhají nám ale měřit náladu a první dojmy z podniků i tam kde chybí doporučení Scuku.

Scuk není jen restaurační průvodce
Známe dobré řezníky, pekaře, cukráře i zelináře — restaurace jsou jen střípkem na celkové mapě dobrot. Vždyť přece říkáme, že mapujeme místa, kde se dobře jí a nakupuje.

Scuk není pro snoby
Že je dobré jídlo doménou nablýskaných restaurací a luxusních obchodů ve velkých městech? Velký omyl! Zašitá hospůdka na vesnici. Poctivý uzenář na malém městě. Ovozel, kam můžete poslat svoji babičku. Dobře jíst a nakupovat není otázkou peněz. Určitě ne tolik, jak se většina lidí domnívá.


Scuk blog

Co si trochu osladit život nebo jarní smoothie? 🍓Zkuste to třeba...

22. březen 2018

Ochutnejte čerstvé těstoviny od Pasta Fresca 🍝👌 Link v biu...

21. březen 2018

Právě začínáme oslovovat blogery, foodies a jiné nadšence do...

19. březen 2018