Chystáme nový Scuk.cz

Už asi tušíte, že se tu něco chystá. Brzy pro vás spustíme nový Scuk.cz, který bude pokračovat v myšlence podpory kvalitních lokálních potravin, už ale pod taktovkou nového týmu. Ale nebojte, do příprav se zapojuje i Pan Cuketka.

O čem bude nový Scuk.cz?
Nový Scuk.cz bude stále o dobrém jídle. Tentokrát ale nebude lokální dobroty pouze mapovat, ale umožní vám od menších výrobců a farmářů přímo nakupovat. Spoustu z nich nejspíš budete znát ze starého Scuk.cz. Zpřístupníme vám tak dobroty, za kterými jste cestovali po celé republice, na jedno kliknutí.

Co se stane se starým Scuk.cz?
Starý Scuk jako průvodce a spolu s ním i dosavadní uživatelé (recenzenti a návštěvníci) v hodnocení podniků končí. Všechny úžasné podniky, které se nám povedlo v historii Scuku zmapovat, recenze i uživatelské profily umístíme do samostatného archivu.

Chcete se stát součástí nového Scuk.cz?
Věříme, že se pro nový Scuk.cz nadchnete stejně jako my, a budeme moc rádi, když v řadách starých Scukařů najdeme nadšence pro náš nový koncept. Pokud s vámi rezonují slova jako lokální výrobci, lokální ekonomika, farmářské, čerstvé, komunitní, dobré ceny, férová odměna, autentické příběhy, dostupnost, prověřenost, společný nákup, máte nejlepší předpoklady k tomu stát se součástí nového Scuk.cz. Ozvěte se nám nezávazně na info@scuk.cz a povíme vám víc :-)

Znáte malé a střední lokální výrobce nebo farmáře nebo jste to dokonce vy sami? Ozvěte se nám na vyrobci@scuk.cz a pobavíme se o možnostech spolupráce :-)


Scuk blog

Co si trochu osladit život nebo jarní smoothie? 🍓Zkuste to třeba...

22. březen 2018

Ochutnejte čerstvé těstoviny od Pasta Fresca 🍝👌 Link v biu...

21. březen 2018

Právě začínáme oslovovat blogery, foodies a jiné nadšence do...

19. březen 2018